Praca. Jak znaleźć pracę. > biznes > Atrakcyjne kredyty bez sprawdzania w bik

Atrakcyjne kredyty bez sprawdzania w bik

Opublikowane January 28, 2011


Różne sytuacje zmuszają nas do podejmowania niekonwencjonalnych działań. Niekiedy zdarza się tak, że nagle potrzebna jest nam pewna kwota pieniężna, której to oczywiście w tym momencie nie posiadamy.

Mając stałe źródło utrzymania zdecydować możemy się na firmę oferującą pożyczki pod zastaw. Rzecz jasna musimy mieć jakiś wartościowy przedmiot, za który otrzymamy pieniądze. Korzystając z tego rozwiązania dobrze byłoby mieć jednak pewność, że uda nam się zgromadzić pieniądze na wykup zastawionego przedmiotu. W przeciwnym razie ten przestanie być naszą własnością i przejdzie na rzecz lombardu. Oczywiście im dłużej przyjdzie nam zwlekać z jego wykupieniem, tym więcej będziemy musieli w końcowym rozrachunku zapłacić.

Mając złą historię kredytową możemy zdecydować się na kredyty bez bik pod zastaw weksla (Kredyty-biznes.pl). W tej sytuacji nie liczyłbym jednak na korzystne oprocentowanie kredytu. Musimy zdawać sobie sprawę z faktu, że powinna być to dla nas już „ostateczna ostateczność”. Zaproponowane nam oprocentowanie będzie niewątpliwie dużo wyższe, aniżeli w banku. Na takie gratisy, jak choćby karta kredytowa w tym przypadku raczej też nie mamy co liczyć. W większości bankowych ofert jest to już jednak standard.


Zawarte tagi:

Leave a Reply

*