Praca. Jak znaleźć pracę. > Uncategorized > Imprezy w hotelu podczas podróży

Imprezy w hotelu podczas podróży

Opublikowane July 25, 2009


Pisałem już , że uwielbiam podróżować i takie życie w hotelach oraz ciągle w drodze. Nie ma dla mnie znaczenia czy wybieram się w podróż samochodem, czy jadę samochodem, czy też lecę daleko samolotem. Po prostu kocham wejść do hotelu z dala od domu i pobyć tam jakiś czas samemu. Jednak najbardziej lubię załapać się na jakieś imprezy w hotelu podczas podróży.

Nigdy nie zapomnę tego jak jeździłem co kilka tygodni na gale bokserskie po całej europie. Gale były świetne jednak najbardziej zapamiętałem te imprezy (Clubers.pl) w hotelu zaraz po tym jak skończyło się show. Wtedy to tam się naprawdę działo wiele. Czasem balowaliśmy i rozkręcaliśmy imprezy w hotelu, a czasem całą gromadą wybieraliśmy się w miasto szukać odpowiedniego dla nas klubu muzycznego. Zdarzało się, że imprezy trwały do samego rana i były naprawdę suto zakrapiane różnymi alkoholami.

Pomimo, że minęło już sporo lat od tego czasu to ja ciągle umiem się bawić w trakcie podróży i zawsze z przyjemnością wchodzę do hotelu. Nawet podczas podróży służbowej nie odpuszczę sobie żadnej wartej uwagi imprezy i w pewnych kręgach znany jestem z tego, że umiem znaleźć fajne kluby gdzie można się porządnie zabawić. Oczywiście później to trochę odchoruję, ale gra jest tego warta.


Zawarte tagi:

Leave a Reply

*