Praca. Jak znaleźć pracę. > biznes > Lokaty bankowe bez podatku belki

Lokaty bankowe bez podatku belki

Opublikowane January 28, 2011


Zdecydowana większość osób młodych posiada konta w banku. Część z nich zdążyła zgromadzić na nich już jakieś konkretne oszczędności, jednakże nie wszyscy wiedzą, w jaki sposób mogą je dobrze zainwestować.

Prowadzi to oczywiście do sytuacji, kiedy to pieniądze te bezczynnie leżą i na siebie nie pracują. Rzecz jasna taki stan rzeczy nie jest pożądany, wobec tego jak najszybciej trzeba coś z nim zrobić. Dla osób leniwych doskonałym rozwiązaniem będzie w tej sytuacji oferowana przez bank lokata. Wystarczy wpłacić tam pieniądze i nie martwić się już czymkolwiek. Kilka procent w skali roku to niby i niewiele, jednakże przynajmniej naszej gotówki „nie zje” inflacja.

Warto jednak pamiętać o tym, że nieumiejętne zarządzanie ową lokatą sprowadzić może na nas podatek Belki, dlatego też o poradę warto jest poprosić odpowiednią osobę w banku, tudzież po prostu poczytać o tym w internecie. Ostatnio coraz więcej banków wprowadza oferty na lokaty bankowe bez podatku belki (Lokatka.pl). Wbrew pozorom można w nim znaleźć naprawdę sporo bardzo użytecznych informacji. Niewątpliwie najlepszym z możliwych rozwiązań jest własna działalność gospodarcza. Co prawda nie każdy nadaje się do jej prowadzenia – choćby i ze względu na odpowiedzialność – jednak warto czasem przełamać bariery. Szczególnie, że nadal czeka dotacja z urzędu pracy czy też UE na osoby początkujące.


Zawarte tagi:

Leave a Reply

*