Praca. Jak znaleźć pracę. > Uncategorized > Muzyka rock w podróży

Muzyka rock w podróży

Opublikowane November 25, 2009


Pisałem już wcześniej, że lubię podróże. Jeżdżę często zarówno moim samochodem po europie oraz pociągami lub nawet samolotami. Jednak to co naprawdę lubię podczas moich podróży to muzyka , a dokładnie melodyjny i klasyczny rock. Jestem uzależniony od fajnych dźwięków gitarowych i włąśnie rock daje mi największą przyjemność ze słuchania muzyki.

Najbardziej lubię taki cięzki i klasyczny rock takich zespołów jak metallica czy na przykład pantera. Kocham także polski rock (Rockowisko.pl) i mogę nałogowo słuchać takich kapel jak róże europy lub modne ostatnio happysad. To jest muzyka gitarowa i rock, który nigdy mi się nie znudzi. Praktycznie zawsze podobał mi się rock i nawet jak byłem bardzo mały to podobał mi się taki zespół jak lady punk.

Potem pod koniec podstawówki to słuchałem już bardziej dojrzalszej polskiej muzyki i fascynowałem się czymś takim jak kobranocka lub die toten hosen. W szkole średniej to przez długi czas w mojej głowie grałą mi taka muzyka jak guns and roses i tych panów do dzisiaj chyba najbardziej sobie cenię. Dzisiejszy rock zmienił się i mocno rózni się od tego, który królował w latach mojej młodości jednak w dalszym ciągu jest to cięzkie gitarowe granie i nie jest to rock gorszy od tego na którym się wychowałem. To cieszy, że rock nie umarł i ma się świetnie bo dopóki żyją tacy ludzie jak ja to można śmiało twierdzić, że rock będzie żył do końca świata i jak to mówi Jurek Owsiak jeszcze jeden dzień dłużej.


Zawarte tagi:

Leave a Reply

*