Praca. Jak znaleźć pracę. > biznes > Pożyczka na samochód dla bezrobotnych?

Pożyczka na samochód dla bezrobotnych?

Opublikowane December 17, 2011


Co po zdaniu egzaminu na prawo jazdy? Zdanie egzaminu na prawo jazdy to bez wątpienia wyczyn sporego kalibru. W czasach, kiedy to egzaminatorzy w różny sposób podchodzą do osób egzaminowanych otrzymanie pozytywnego wyniku egzaminu może być nie małym powodem do dumy. Na tej jednak sprawa ta zakończyć się nie powinna, a my sami dalej doszkalać powinniśmy się w niełatwej sztuce sprawnego prowadzenia samochodu.

Prawda jest bowiem taka, że na kursie przygotowawczym nie nauczymy się jeździć. Zapoznamy się na nim jedynie z podstawami, zaś umiejętności nadejdą dopiero wraz z odpowiednim stażem. Aby ten móc powiększać niezbędny nam będzie własny samochód. Na samym wstępie odrzucić jednak powinniśmy możliwość zaciągnięcia pożyczki samochodowe, gdyż w mojej opinii traktowane to być powinno jako wpakowanie się na niemałych rozmiarów minę. Przyjdzie nam się uzależnić w jakiś sposób od banku w ten właśnie sposób.

Na szczęście nie istnieją takie oferty jak  samochodowe pożyczki pozabankowe dla osób bezrobotnych (Bise.pl) bo pewnie niejeden by takie coś zaciągnął , a potem komornik zabrałby mu resztki jego majątku.  Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zakup takiego samochodu, na jaki to będzie nas w danym momencie stać. Nie możemy przecież zapomnieć, że kupno auta to nie jedyny z wydatków, na jaki to zmuszeni będziemy się zgodzić. Pamiętajmy o obowiązkowym ubezpieczeniu czy też okresowym przeglądzie technicznym.


Zawarte tagi:

Leave a Reply

*