Praca. Jak znaleźć pracę. > biznes > Pożyczki gotówkowe na bilety

Pożyczki gotówkowe na bilety

Opublikowane January 6, 2010


Każdy człowiek powinien mieć jakąś swoją pasję, którą będzie przez lata się pasjonował. Moją oczywiście są podróże i bardzo często kupuję różne bilety na samoloty. Czasem jednak jest to tak duży wydatek , że potrzebne mi są pożyczki gotówkowe żeby kupić upragnione bilety na podróż.

Czasami zdarza się, że w jakieś miejsce chcę bardzo pojechac i pozwiedzać i najtaniej wychodzi załapać się na zorganizowaną wycieczkę. Wtedy bilety na samolot kosztują w praktyce mniej niż samemu zorganizowany pobyt w hotelu. Jednak nie zawsze i nie we wszystkei miejsca docierają takie wycieczki więc wtedy musze samemu kupić bilety i najczęściej jest to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Szczególnie drogo jest wtedy, gdy chcę lecieć do ameryki południowej lub do najdalszych zakątków w Azji.

Dobrze, że dbam o swoją zdolnośc kredytową i zawsze mogę liczyć na mój bank, który bez przeszkód daje mi potrzebne pożyczki gotówkowe. W przeciwnym wypadku mógłbym liczyć tylko na jakieś kredyty bez bik dla zadłużonych (Kredytybezbik.blogan.pl). Staram się nie nadużywać tej możliwości uzyskiwania pieniędzy żeby potem zawsze być w stanie terminowo spłacać raty oraz wszystkie wymagane koszty i odsetki. Nigdy nie pożyczam od banku więcej niż rzeczywiście potrzebuję i zawsze staram się mieć kontrolę nad swoimi wydatkami i tym co zarabiam każdego miesiąca w firmie internetowej. Może kiedyś będę zarabiał więcej to nie będa mi już potrzebne pożyczki gotówkowe.


Zawarte tagi:

Leave a Reply

*