Zawsze jak wyjeżdżam gdzieś w delegacje to chociaz kilka dni to staram się ułożyć sobie i zaplanować każdy dzień tak, aby się nie nudzić i miło spędzić czas. Szczególnie ważne są wieczory, aby samotnie nie siedzieć w hotelu i nie myśleć o głupotach lub nie robić nic. Dlatego gdy tylko dowiaduję się w jakim mieście będę mieszkał to przeglądam uważnie tamtejsze anonse i zawsze zabieram je w trakcie podróży ze sobą.

Bardzo często zdarza się, że podczas moich podróży anonse ratują mnie przed nudą i apatią. Prawie zawsze, gdy przeglądam anonse to udaje mi się znaleźć i poznać jakąś ciekawą i sympatyczną dziewczynę i umówić z nią na miłe spotkanko. Przyznam, że niejeden raz udało mi się skończyć takie spotkanie w moim pokoju hotelowym i w dodatku w jednym łóżku do samego rana. Dlatego polecam wszystkim dobre anonse bo dzięki nim życie staje się bardziej barwne i ciekawsze na tyle, aby się nie zanudzać na śmierć.

Do tej pory miałem szczęście i spotykałem same bardzo atrakcyjne i miłe dziewczyny w trakcie mojej kariery podróżnika, ale wiem że kiedyś może się trafić jakaś nieprzyjemna sytuacja. Staram się unikać ryzyka i z wielką starannością selekcjonuję i odrzucam podejrzane anonse. Korzystam tylko z takich, które nie budzą nawet najmniejszych moich podejrzeń i do dnia dzisiejszego ten system mi się sprawdza i jestem z niego niezwykle zadowolony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*