Jestem szczerze zobowiązany mojemu wspólnikowi za to, że podsunął mi pomysł, aby zrobić portal na darmowe mp3. Dzięki temu mamy dostęp do imprez i koncertów, a organizatorzy przysyłają nam tanie bilety. Muzyka potrzebna jest nam i rzeczywiście mamy tam świetną, ale jeśli jeszcze dostajemy tanie bilety za darmowe mp3 no to już więcej szczęścia nam nie potrzeba.

Od tego czasu zawsze jestem w dobrym humorze i tryskam energią. Nie ma takiej opcji żeby mi ktoś popsuł humor. Jak już coś zacząłem to nie mogę zrezygnować zwłaszcza, że są już całkiem niezłe efekty. Tworzymy i miksujemy darmowe mp3, a muzyka jest wszędzie w nas każdego dnia i w nocy. Chciałem powiedzieć kiedyś wspólnikowi, że dużo to dla mnie znaczy, ale jednak nie będę się uzewnętrzniał. Zostaniemy na stopie znajomości zawodowej i nie ma sensu bardziej się spoufalać. W pewnym sensie nie do końca sam sie ze sobą zgadzam, ale wiem, że w przyszłości wyjdzie to nam wszystkim na dobre.

Mamy za soba podobne doświadczenia i traktujemy ta pracę zawsze lojalnie i oddanie interesom firmy. Ja trafiłem w dziesiątkę, gdy zdecydowałem się na tego wspólnika i pomimo tego, że od uwielbia darmowe mp3 (Musiconline.com.pl) to jeszcze jest solidny i potrafi zrobić w internecie naprawdę wiele. Co prawda ten pomysł na tanie bilety na koncerty wyszedł odemnie, ale on wszystko świetnie zorganizował i teraz trzyma w garści. Obu nam się taka współpraca opłaca i jestem z niej całkowicie zadowolony. Jutro mamy spotkanie robocze i podejmiemy ważne decyzję co dalej i jakie promujemy darmowe mp3.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*