Lubimy coraz bardziej różne fajne gadżety. Nawet nie tylo o to żeby ich używać, ale czasem głównie w takim celu, aby chwalić się nimi swoim znajomym. Na przykład drogi komputer nie zawsze jest nam potrzebny i nie wykorzystujemy nawet połowy jego możliwości, ale chcemy żeby na sam widok każdy mówił, że mam super sprzęt. Podobnie jest z kamerami. Dlatego ja zaproponuję wam filmiki polecane przez blog podróżnika.

śmiało można mnie takim mianem określić bo rzeczywiście jest ze mnie prawdziwy obieżyświat. Lubie podróże oraz wszelkiego rodzaju wycieczki i zawsze przywożę z nich ciekawe filmiki oraz nagrania. Robię także zdjęcia. Dlatego specjalnie założyłem swój blog po to , aby wszystkim udostępniać moje filmiki z wypraw. Pragnę zwiędzić jeszcze więcej niż do tej pory. Zwiedziłem już prawie wszystkie stolice w europie. Byłem w Paryżu oraz nawet w moskie i stamtąd też mam świetne filmiki.

Nie wspomnę już o mojej kolekcji zdjęć bo mam ich całe kartony oraz płyty kompaktowe. Kupiłem sobie nowy aparat cyfrowy firmy Sony i on także nagrywa wysokiej jakości filmiki, które można śmiało umieszczać na stronach internetowych oraz blogach. Chcę się dalej rozwijac w tym kierunku i nic nie robić na pokaz, tylko dla swojej własnej przyjemności. Lubię korzysać z życia, jeździć po świecie i kręcić jeszcze lepsze filmiki moim nowym cyfrowym sprzętem. Przy okazji słucham tez muzyki bo wtedy całkiem się odprężam i wypoczywam psychicznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*