Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy na wszystkie swoje podróże i wycieczki zabierają kamery i przez większość czasu filmują co się tylko da. Oczywiśćie warto mieć kamerę i nagrywać czasem coś ciekawego, ale żeby tak bez pomysłu łazić i rejestrowac wszystko co tylko się da to jest już totalna głupota i bezmyślność. Mi także szkoda czasu na krecenie filmów, których nikt nigdy nie będzie oglądał. Filmy prawie każdego podróżnika kurzą się potem na półkach w domu i nie ma komu ich oglądac.

Ja , gdy wybieram się w podróż to przede wszystkim staram się zapewnić jak najlepszą rozrywkę każdego dnia. Nie podnieca mnie siedzenie przy basenie z drinkiem w ręku tylko staram się wypoczywac w sposób czynny. Gdy jadę tam gdzie są ładne rafy koralowe to nurkuję ile się da. Jesli jadę tam gdzie są góry to chcę zaliczyć jak najwyższy szczyt jaki jest tylko w zasięgu moich możliwości. Oczywiście zawsze znajdzie się czas na drinka i piwo przy barze, ale wypoczynek czynny to jest to.

Tak więc nie mam czasu na filmy podróżnika. Mam ze sobą bardzo wysokiej klasy telefon komórkowy i on kręci naprawdę przyzwoitej jakości filmy i to mi w zupełności wystarcza. Nigdy te filmy nawet nie wychodza z mojej komórki i czasem je komuś tylko pokażę. Co innego zdjęcia z podróży. To jest świetna sprawa i uwielbiam je robić oraz potem oglądać raz na jakiś czas. Zdjęcia oddają o wiele więcej emocji niż filmy w podróży i nie zamienię aparatu fotograficznego na kamerę nigdy bo nie kręcą mnie filmy. Czasem też wrzucam moje filmiki na dobre forum z recenzjami polskich filmów i potem czytam opinie o tym co nakręciłem.

Myślę też o tym żeby założyć własny kanał na Youtubie i żeby był tak popularny ja na przykład ten https://www.youtube.com/user/NDiTVBand

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*