Niedawno chciałem wyjechać z kolegami po za miasto. Na początku planowaliśmy, że póldziemy sobie razem na piwo i miło spędzimy czas, ale potem padła propozycja dłuższej podróży. Lubimy takie wycieczki i już dośc dawno na takowej nie byliśmy, ale jak tak na siebie popatrzeliśmy to odrazu zaplanowalismy granie w wow podczas podróży. Wow to nasza ulubiona gra i nie potrafimy bez niej żyć.

Tacy już jesteśmy zwariowani i potrafimy się także sami z siebie śmiać oraz znakomicie bawić w swoim towarzystwie. Razem stworzyliśmy nasz serwer wow oraz portal połączony razem z forum i teraz prowadzimy to nawet podczas naszych wycieczek oraz podróży. Drużyna jest naprawdę zgrana i można powiedzieć, że jesteśmy naprawdę nieźli bo mało komu udaje się z nami zwyciężyć. Dla nas world of warcraft to niezwykłą przygoda oraz sposób na życie, a dodatkowo także metoda zarabiania pieniędzy w internecie.

Dużo czasu spędzamy razem i nawet jeździmy na wyścigi formuły jeden oraz inne tego typu imprezy. Jutro już nasz kolejny wypad na wieś i planujemy nad jeziorkiem smażyć złowione rybki przy ognisku. Nawet nie wiedziałem, że wow może tak zbliżyć do siebie ludzi i stworzyć zgraną paczkę, która uzupełnia się nawzajem. Nie ma dla nas przeszkód nie do pokonania i pomagamy sobie nawzajem kiedy tylko ktoś ma jakiś problem do rozwiązania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*