Ostatnio dość sporo podróżuję i to po całym świecie. Większość podróży odbywam samolotem na trasach w których lot trwa nawet po kilkanaście godzin. Czasem bardzo podróże się dłużą i wręcz nudzę się tak, że nie wiem co ze sobą zrobić. Dlatego postanowiłęm sobie kupić nowy laptop i teraz mogę grać w gry w samolocie nawet w trakcie podróży. Mam już swoje ulubione gry, które kupiłem w sklepie na lotnisku.

Od jakiegoś czasu gry stały się niezbędnym elementem w każdej mojej podróży. Nie wyobrażam już sobię wsiąść do samolotu i nie zabrać ze sobą na pokład laptopa i jakiejś porządnej gry, która pochłania mnóstwo czasu. Raz już mi się zdarzyło, że zapomniałem do plecaka zapakować komputer i dosłownie umierałem z nudy oraz zmęczenia. Od tej pory mój notebook jest pakowany jako pierwszy do torby podróżnej i jeszcze sprawdzam czy wszystkie gry (Gierman.pl) działają bez zarzutu. Jest ze mnie taka artystyczna dusza i najczęsciaj gram w takie gry w których coś można budować i tworzyć.

Sprawia mi to ogromną satysfakcję bo nie rajcują mnie kompletnie gry akcji lub jakieś strzelanicy. Lubię także gry strategiczne oraz wyścigu samochodowe bo wtedy naprawdę adrenalina wzrasta do wysokiego poziomu. Lubię także pograć sobie w takie gry muzyczne gdzie gracz zmienia się w kompozytora i tworzy muzykę. Mam nawet specjalną klawiaturę midi i dzięki niej tworze podkłady muzyczne. Fajne są także gry przygodowe, ale takie wesołe, a nie mroczne. Ważna jest także dobra grafika gry bo wtedy chce się jeszcze bardziej w nią grać. Na szczęśćie dzisiaj wszystkie gry mają świetną grafikę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*