Pisałem już , że uwielbiam podróżować i takie życie w hotelach oraz ciągle w drodze. Nie ma dla mnie znaczenia czy wybieram się w podróż samochodem, czy jadę samochodem, czy też lecę daleko samolotem. Po prostu kocham wejść do hotelu z dala od domu i pobyć tam jakiś czas samemu. Jednak najbardziej lubię załapać się na jakieś imprezy w hotelu podczas podróży.

Nigdy nie zapomnę tego jak jeździłem co kilka tygodni na gale bokserskie po całej europie. Gale były świetne jednak najbardziej zapamiętałem te imprezy (Clubers.pl) w hotelu zaraz po tym jak skończyło się show. Wtedy to tam się naprawdę działo wiele. Czasem balowaliśmy i rozkręcaliśmy imprezy w hotelu, a czasem całą gromadą wybieraliśmy się w miasto szukać odpowiedniego dla nas klubu muzycznego. Zdarzało się, że imprezy trwały do samego rana i były naprawdę suto zakrapiane różnymi alkoholami.

Pomimo, że minęło już sporo lat od tego czasu to ja ciągle umiem się bawić w trakcie podróży i zawsze z przyjemnością wchodzę do hotelu. Nawet podczas podróży służbowej nie odpuszczę sobie żadnej wartej uwagi imprezy i w pewnych kręgach znany jestem z tego, że umiem znaleźć fajne kluby gdzie można się porządnie zabawić. Oczywiście później to trochę odchoruję, ale gra jest tego warta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*