Zdawać by się mogło, że zawsze kiedy potrzebujemy pomocy możemy liczyć na banki. Po prostu idziemy, składamy wniosek i po problemie. Tymczasem okazuje się, że wielu z nas będzie miało problem z bankową pożyczką. Dlaczego?

Bowiem banki dokładnie sprawdzają każdego przyszłego kredytobiorcę i tych niewiarygodnych po prostu skreślają, a tym samym nie mogą oni liczyć na pomoc ze strony owych instytucji i otrzymanie pożyczki. Trzeba jednakże mieć świadomość tego, że banki to nie jedyne firmy pożyczkowe. Na polskim rynku działają przecież instytucje i coraz bardziej popularne i potrzebne pożyczki pozabankowe (Pozyczki-bez-bik.biz), które z powodzeniem udzielają pożyczek od lat. Nie jest prawda, że oferują one swoim klientom wyższe odsetki, że muszą oni płacić więcej za zobowiązania finansowe. Przecież stanowią one konkurencję dla banków, powinny tym samym trzymać podobny poziom i w wielu przypadkach tak właśnie jest. Walka o klienta trwa. Co więcej pożyczki pozabankowe można otrzymać również od osób prywatnych.

Wielu pożyczkobiorców decyduje się również na korzystanie z serwisów pożyczkowych, wystarczy się zarejestrować i gotowe. Szybko otrzymać można pieniądze także wysyłając SMS-a. Wszystko zależy od tego o jakiej kwocie pożyczki myślimy, dlaczego bank nie jest skłonny by nam ją udzielić, jak bardzo zależy nam na szybkiej pożyczce i czy nie możemy obyć się bez niej. W przypadku pożyczek pozabankowych zazwyczaj możemy liczyć na to, że pieniądze trafią do nas znacznie szybciej aniżeli te bankowe, gdzie sama weryfikacja wniosku trwa co najmniej kilka dni.

One thought on “Instytucje i pożyczki pozabankowe”

  • Pożyczki pozabankowe w parabankach są drogie

    Jak to nie jest naprawdę niezbędnie konieczne to nie bierzcie żadnych pożyczek w parabankach. Nawet te niby najlepsze oferują pożyczki z tak wysokimi opłatami, że to jakaś porażka. Jak można żądać po 1 miesiącu 50% kosztów.
    Pochodziłem dziś po kilku firmach i się przeraziłem. Nie dawajcie zarobić lichwiarzom.nn1nn1nn1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*