Potrzebuję podróżować i nie potrafię usiedziec długo w jednym miejscu. Zawsze mnie nosiło po świecie i jestem święcie przekonany, że ta cecha nie zmieni się u mnie nigdy. Dopóki mam na to pieniądze to wszystko jest w porządku, ale jesli mi się skończą to dalej będę jeździł nawet jak będą mi potrzebne kredyty na podróże. Wszyscy wiemy, że dobre wczasy nie są tanie i trzeba mieć niezłe dochody żeby można było realizować swoje pasje takie jak właśnie podróże. Dobrze, że są takie instytucje jak banki i że można tam uzyskać kredyty na wszystko co nam się tylko zamarzy . Ja akurat jestem w takiej sytuacji, że bardzo dobrze zarabiam i mam swoją firmę, która pozwala mi tak regulować moim czasem, że mam go dużo na rózne wycieczki i podróże. Czasem zdarza mi się, że biorę w bankach kredyty jednak są one mi potrzebne na następne inwestycje, a nie na wczasy.

Na takie rzeczy to wystarcza mi z tego co zarabiam w swojej firmie internetowej. Mam teraz narzeczoną i tak się miło złożyło, że ona także lubi latać oraz jeździć samochodem po świecie oraz naszych polskich zakątkach, które warto zwiedzić. Jeszcze bardziej podoba mi się w niej to, że ma swoje pieniądze i nie muszę za nią płacić. Oczywiście stać mnie na to żeby jej to fundować jednak imponuje mi to, że jest samodzielna i kompletnie niezależna. Zawsze mi takie kobiety imponowały i dla niej brałbym nawet kredyty żebyśmy mogli podróżować.

Podróże to będzie nasza największa pasja na resztę życia i dlatego musimy starać się żeby zawsze było nas stać na wycieczki i to w taki sposób żeby nie trzeba było zaciągać żadnych kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*