Jeszcze dziesięć lat wstecz uwielbiałem jeździć na imprezy sportowe, a dokładnie na gale boksu zawodowego. Byłem mile widzianym gościem na galach zarówno w Polsce jak i na świecie i dlatego gościły mnie najlepsze hotele w europie. najbardziej z tego lubiałem kwiaty w hotelu po podróży. Jak przyjeżdżałem na przykład do Budapesztu i wchodziłem do hotelu i były tam piękne kwiaty.

Mnie nie chodzi już nawet o wygląd tych hoteli, ale o tak miły gest dla gości jakim są kwiaty w holu oraz w pokojach. Teraz ciężko o taki hotel ponieważ tak zwane masówki nie mają tego w swoich biznes planach i kwiaty rosnące w doniczkach tylko by tam przeszkadzały. Można w takim hotelu gdzie są kwiaty z przyjemnością zaprosić jakąś miłą osobę do towarzystwa i sympatycznie spędzić dłużący się czas po podróży. Ja uwielbiam wszelkiego rodzaju rośliny doniczkowe oraz drzewka i mam ich w domu oraz przed domem całe mnóstwo.

Ostatnio nawet na polu niedaleko domu znalazłem stratowany , młody modrzew i zasadziłem go na swojej posesji z nadzieją, że się przyjmie i wyrośnie kiedyś na piękne i dorodne drzewo z którego będę dumny. Przy okazji uratowałem dwie młode sosny, które zakopała koparka robiąca pobocze drogi. Mam nadzieję, że się przyjmą spowrotem i nie uschną bo byłoby mi ich naprawdę szkoda. Planuje także posadzic jeszcze trochę wierzb dookoła mojej działki, ale czekam jeszcze aż puszczą korzenie i wtedy je będę ładnie sadził.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*