Szczupła sylwetka to marzenie każdej kobiety i nie tylko. Dlatego niektórzy żeby to osiągnąć wybierają się na częste wycieczki i podróże, a inni stosują kuracje odchudzające. Ja wybieram to pierwsze rozwiązanie i zawsze towarzyszy mi moja ulubiona muzyka i mówię o niej, że jest to muzyka dla podróżnika. Podczas każdej kuracji odchudzającej podstawą jest odpowiednio dobrana dieta.

Ale to nie wszystko – menu musi być dopasowane do wieku osoby odchudzającej się. Po dwudziestym roku życia odchudzanie nie musi być pasmem wyrzeczeń. W tym wieku organizm ma dobrą przemianę materii i łatwo można go pobudzić do spalania nagromadzonych zapasów. Wystarczy zwiększyć aktywność fizyczną, np. dwa razy w tygodniu możesz wybrać się na basen, rower czy do klubu fitness. Możesz także jak ja wybierać się często w podróże i niech towarzyszy Ci muzyka dla podróżnika.

Z  pomocą przychodzą też preparaty zawierające L-karnitynę, która u osób aktywnych przyspiesza utratę tłuszczyku. W posiłkach nie powinno zabraknąć wapnia pochodzącego z mleka czy jego przetworów. Do każdego dania postaraj się dodać warzywo, wówczas posiłek będzie bardziej sycący i odżywczy. Nie obawiaj się węglowodanów (w rozsądnych ilościach), które znajdziesz w pieczywie razowym, pełnoziarnistych płatkach i kaszach. O tym, aby mieć ładną sylwetkę nie zapominajmy nawet wtedy, gdy nie robimy nic i leci z radia muzyka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*