Pisałem już wcześniej, że lubię podróże. Jeżdżę często zarówno moim samochodem po europie oraz pociągami lub nawet samolotami. Jednak to co naprawdę lubię podczas moich podróży to muzyka , a dokładnie melodyjny i klasyczny rock. Jestem uzależniony od fajnych dźwięków gitarowych i włąśnie rock daje mi największą przyjemność ze słuchania muzyki.

Najbardziej lubię taki cięzki i klasyczny rock takich zespołów jak metallica czy na przykład pantera. Kocham także polski rock (Rockowisko.pl) i mogę nałogowo słuchać takich kapel jak róże europy lub modne ostatnio happysad. To jest muzyka gitarowa i rock, który nigdy mi się nie znudzi. Praktycznie zawsze podobał mi się rock i nawet jak byłem bardzo mały to podobał mi się taki zespół jak lady punk.

Potem pod koniec podstawówki to słuchałem już bardziej dojrzalszej polskiej muzyki i fascynowałem się czymś takim jak kobranocka lub die toten hosen. W szkole średniej to przez długi czas w mojej głowie grałą mi taka muzyka jak guns and roses i tych panów do dzisiaj chyba najbardziej sobie cenię. Dzisiejszy rock zmienił się i mocno rózni się od tego, który królował w latach mojej młodości jednak w dalszym ciągu jest to cięzkie gitarowe granie i nie jest to rock gorszy od tego na którym się wychowałem. To cieszy, że rock nie umarł i ma się świetnie bo dopóki żyją tacy ludzie jak ja to można śmiało twierdzić, że rock będzie żył do końca świata i jak to mówi Jurek Owsiak jeszcze jeden dzień dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*