Podróże pasjonują mnie tak bardzo, że jestem w stanie wszystko rzucić i jechać daleko przed siebie. Pierwszy raz zajrzałem na blog podróznika kilka miesięcy temu i własnie dlatego postanowiłem sam takie coś poprowadzic i pisać o swoich podróżach.

Własnie przeglądałem oferty różnych hoteli i sprawdzałem jakie mają promocje. Znalazłem coś co mnie po prostu zafascynowało i pierwszy raz zobaczylem, że po sezonie można tak tanio wypocząc praktycznie na krańcu świata. namierzyłem cudowny hotel na samym południu Włoch, a dokładnie w Kalabrii. Pierwszy raz (Larka.com.pl) byłem we Włoszech piętnaście lat temu jednak nigdy nie byłem tak daleko jak w Kalabrii. Okrutnie mnie ten kraj fascynuje i juz wiem, że za tydzień tam pojadę moim samochodem.

Nikt i nic mnie nie powstrzyma bo jak ja się na coś napalę to nie da się mnie od tego odciągnąć. Mój pierwszy raz w Kalabrii to coś na co czekam od kilku lat i w tym roku w końcu to zrealizuję. Czytałem na pewnym blogu podróżnika, że tam jest po prostu cudownie i koniecznie trzeba tam pomieszkać. Jak mi się spodoba to zamierzam tam przeprowadzić się na stałe i w południa Włoch dalej organizowac swoje podróże.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*