Kto z was był już na samym południu Włoch? Chodzi mi dokładnie o region zwany Kalabria i o wrażenia jakie wywarł on na was. Ja na razie dużo o Kalabrii czytam i jestem tym zafascynowany. Wiem, że podróż do Kalabrii to wyprawa bardzo droga, ale tak mi się tam z opisów podoba, że wcześniej czy później się tam wybiorę.

Jak na razie wyszukuję wszelkie dostępne informacje na temat Kalabrii jakie tylko są w internecie i czuję, że jest to kraina stworzona dla mnie. Teoretycznie jest to kraj w którym chcę spędzić resztę mojego życia i tam własnie mogę dożyć spokojnej starości. Tam jest wszystko co mnie w życiu kręci. Są piękne i ciepłe morza. Są wielkie i groźne góry. Jest prawie zawsze ciepło i nigdy nie ma tam zimy. Dodatkowo są tam miasteczka, które słyną z klimatycznych pubów i innych tego typu rozrywek.

Już intensywnie planuję moją najbliższą podróż i wiem, że to właśnie będzie Kalabria (Kalabria.blogan.pl). Mam też takie ukryte marzenie żeby kiedyś kupić tam sobie jakiś mały domek na wsi lub na zboczu góry i zamieszkać na stałe. Jest to realne bo specyfika mojej pracy jest taka, że mogę ją wykonywać tylko przez internet na moim laptopie. Nie muszę nic innego robić żeby utrzymywać się na dobrym poziomie. Nie mam problemów z pieniędzmi i dlatego włąśnie czuję, że Kalabria to może być to co mnie przyciągnie i sprawi, że będe naprawdę szczęśliwy do końca moich dni. Stamtąd mam też blisko do takich krajów jak Afryka, Grecja, Turcja i sądzę, że będę się wybierał na morskie wycieczki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*