Powiem szczerze, że właśnie w taki sposób widzę swoje przyszłe życie. Jeśli zrealizuję wszystkie swoje plany finansowe i uda mi się zarobić dużo pieniędzy to nie zamierzam mieszkac w Polsce. Wyjadę i to daleko stąd, a swoje mieszkanie w bloku wynajmę komuś kto mi za nie dobrze zapłaci. Marzą mi się podróże i mieszkanie w hotelu. Nie chcę się przywiązywaź do jednego miejsca tylko chcę podrózować i prowadzić blog podróżnika.

Uważam, że taki plan jest jak najbardziej do zrealizowania i ja będę tym, który tego dokona. Życie jest po prostu za krótkie żeby je przeżyć w jednym miejscu. Może teraz bluźnię bo przecież miliony osób w Polsce marzą o tym, aby mieć swoje mieszkanie, a ja planuję wręcz na odwrót, ale taka już moja natura. Chcę co jakiś czas zmieniać adres i mieszkać w różnych regionach świata. Nie interesuje mnie mieszkanie tylko w jednym kraju, mieście lub osiedlu. Moją wielką pasją i marzeniem są podróże i będę jeździł gdzie się tylko da. Nie ważne czy samochodem czy pociągiem czy samolotem.

Po prostu nie zamierzam siedzieć w jednym miejscu i liczę, że będzie kiedyś mnie na to stać. Pamiętam jak kiedyś z moją narzeczoną urządziliśmy sobie rajd po całej europie i było po prostu bosko. Mieliśmy porezerwowane śladowo mieszkanie, a resztę załatwialiśmy na miejscu tam gdzie nas oczy poniosły. Dlatego niedługo kupię już trzecie mieszkanie w Polsce po to, aby za kilka lat żyć z wynajmu i jeździć wszędzie tam gdzie tylko będe miał ochotę ja lub moja żona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*