Najbardziej podoba mi się pomysł, aby swoje przyszłe życie spędzić podróżując i pracując po europie. Szczególnie mam ochotę, aby to były podróże i praca we włoszech. Jestem zafascynowany tym krajem i z przyjemnością przeniósł bym tam swój dom i pracę. Praca we Włoszech to może być dla mnie to co nada na nowo sens mojemu życiu. Oczywiście mówię o pracy wirtualnej i rozwijaniu moich zarobkowych stron.

Nie chodzi mi przeciez o to żeby jechać do Włoch i tam szukac sobie pracy, ale raczej o to , aby tam zamieszkać, podróżować i mieć swoje miejsce gdzie mogę spokojnie pracować. Tam jest po prostu dużo cieplej niż w Polsce i o wiele lepiej się tam czuję niż tutaj u nas gdzie jest wiecznie zimno, wietrznie i mokro. Chce zmienić klimat i wyjechać daleko stąd i dlatego tak mnie pociąga praca we Włoszech. Mam tam także koleżanki, które chętnie pomoga mi znaleźć jakieś nie drogie lokum w którym będzie ciągłaość mojej pracy i żebym mógł normalnie zarabiac pieniądze.

Nigdy nie chciałem wyjeżdżać do pracy za granicą, ale teraz otwiera mi się możliwość, aby połaczyc przyjemne z pożytecznym. Mój zakład pracy to jestem ja sam i mój laptop podłączony do internetu. Dostałem kredyt i wykorzystałem go najepiej jak się dało i teraz zarabiam kasę w internecie więc nie potrzebuję już siedzieć w Polsce w klimacie, który nie odpowiadał mi nigdy. Dzieki temu będę mógł sobie sypiac nawet w namiocie bo praca we Włoszech jest w ciepłej temperaturze, a nie w takim zimnie jak w Polsce gdzie rzadko można robić namiot i w nim pomieszkać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*