Co po zdaniu egzaminu na prawo jazdy? Zdanie egzaminu na prawo jazdy to bez wątpienia wyczyn sporego kalibru. W czasach, kiedy to egzaminatorzy w różny sposób podchodzą do osób egzaminowanych otrzymanie pozytywnego wyniku egzaminu może być nie małym powodem do dumy. Na tej jednak sprawa ta zakończyć się nie powinna, a my sami dalej doszkalać powinniśmy się w niełatwej sztuce sprawnego prowadzenia samochodu.

Prawda jest bowiem taka, że na kursie przygotowawczym nie nauczymy się jeździć. Zapoznamy się na nim jedynie z podstawami, zaś umiejętności nadejdą dopiero wraz z odpowiednim stażem. Aby ten móc powiększać niezbędny nam będzie własny samochód. Na samym wstępie odrzucić jednak powinniśmy możliwość zaciągnięcia pożyczki samochodowe, gdyż w mojej opinii traktowane to być powinno jako wpakowanie się na niemałych rozmiarów minę. Przyjdzie nam się uzależnić w jakiś sposób od banku w ten właśnie sposób.

Na szczęście nie istnieją takie oferty jak  samochodowe pożyczki pozabankowe dla osób bezrobotnych bo pewnie niejeden by takie coś zaciągnął , a potem komornik zabrałby mu resztki jego majątku.  Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zakup takiego samochodu, na jaki to będzie nas w danym momencie stać. Nie możemy przecież zapomnieć, że kupno auta to nie jedyny z wydatków, na jaki to zmuszeni będziemy się zgodzić. Pamiętajmy o obowiązkowym ubezpieczeniu czy też okresowym przeglądzie technicznym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*