Banki nie są najgorsze. Wydawać by się mogło, że po stracie zdolności kredytowej zapomnieć będziemy już mogli o możliwości zaciągnięcia kredytu. Na swój sposób jest to prawda, jednakże związana jest z tym opcja zaciągnięcia tegoż zobowiązania w jakimś banku.

Wraz z mijającymi latami wykształcił się jednak inny system udzielania kredytów – pozabankowe. Coraz częściej w tym przypadku nie jest potrzebna nam dobra historia kredytowa. Takie pożyczki prywatne mają swoje plusy jak i minusy. Zapewne dla wielu osób plusem będzie fakt, że formalności ograniczone są tutaj do niezbędnego minimum. Gotówka zaś zostanie nam wypłacona w kilka chwil po złożeniu podpisu na przygotowanej wcześniej umowie.

Na tym, w zasadzie, kończą się te wszystkie pozytywne strony, które to tutaj zostały wspomniane. Ilość minusów jest przygniatająca, toteż nie wydaje mi się, aby skorzystanie z takiego rozwiązania było dla nas korzystne. Jednym z największych będzie narzucone na nas oprocentowanie. Niejednokrotnie osoby zaciągające właśnie taki kredyt musiały spłacać jego wielokrotność, ze względu na tak wysokie stopy procentowe i różne opłaty dodatkowe. Nie wydaje mi się więc, aby przedstawiona tutaj opcja była dla nas w jakikolwiek sposób korzystna i konkurencyjna.

Jeśli nie pożyczki prywatne to możemy skorzystać z oferty finansowej jaką mam FM Bank, który także udziela takich umów jak właśnie pożyczki gotówkowe. Warto też poczytać w sieci i dowiedzieć się jakie opinie o FM Banku w internecie (Bankii.pl) piszą klienci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*