Praca. Jak znaleźć pracę. > Rozrywka

Archive for the Rozrywka Category

Czy DJ może puszczać muzykę z internetu na weselach w Szczecinie

Posted on January 8, 2017 by

Pobieranie muzyki z internetu weszło już do kanonu codziennych zwyczajów czy czynności większości obywateli świata, nie tylko Polski. Oczywiście istnieją jeszcze tacy, którzy kupują oryginalne albumy, ale kogo jest więcej? W internecie można znaleźć każdą muzykę, a takiego wykonawcę jak np. Armin Van Buuren to po prostu widać na każdym portalu muzycznym.

Continue Reading

Po autokredyt do doradcy

Posted on May 3, 2012 by

W dzisiejszych czasach praktycznie wszystko można kupić na kredyt – samochody zatem nie stanowią od tej zasady wyjątku. Obecnie w większości banków jest możliwe uzyskanie kredytu samochodowego – oczywiście, trzeba spełnić szereg wymogów, aby bank zechciał przychylić się do wniosku.

Continue Reading

Najlepszy kredyt samochodowy w banku

Posted on January 17, 2012 by

Czy warto interesować się polskimi bankami? Wiele sytuacji doprowadza nas do konieczności skorzystania z usług świadczonych nam przez banki.

Continue Reading

Instytucje i pożyczki pozabankowe

Posted on January 3, 2012 by

Zdawać by się mogło, że zawsze kiedy potrzebujemy pomocy możemy liczyć na banki. Po prostu idziemy, składamy wniosek i po problemie. Tymczasem okazuje się, że wielu z nas będzie miało problem z bankową pożyczką.

Continue Reading

Wygraj wycieczkę w internecie

Posted on December 14, 2011 by

Konkursy internetowe nie wzbudzają zawsze pozytywnych emocji. Wszystko za sprawą oszustów, którzy wykorzystują naiwnych Internautów.

Continue Reading