Niespodziewane braki pieniędzy w domowych budżetach to dzisiaj nic nadzwyczajnego. Kryzys w jakim znajdują się polskie przedsiębiorstwa odbija się bezpośrednio na zwykłych obywatelach. Do tego banki coraz częściej odmawiające pożyczek dolewają oliwy do ognia. Nierzadko w takich sytuacjach stawiana jest kwestia : gdzie pożyczyć pieniądze ?

pod zastaw nieruchomości
pod zastaw nieruchomości

Na to pytanie starają się masowo odpowiadać pozabankowe firmy pożyczkowe  prześcigając się ze swoimi ofertami chwilówek. Niestety w większości przypadków są to niezwykle drogie pożyczki. Osoby niezorientowane w temacie tracą niepotrzebnie swoje pieniądze korzystając z takich propozycji. Dobrą alternatywą na jaką warto zwrócić uwagę są prywatne pożyczki pod zastaw. Prywatni inwestorzy skłonni są pożyczać pieniądze na niewielki procent posiadając gwarancje spłaty zadłużenia w postaci poręczenia. Tym poręczeniem może być zastaw samochodu lub nieruchomości – mieszkania, domu, ziemi rolnej. Gdzie można w Szczecinie pożyczyć pieniądze pod zastaw ? Pomocna w tym jest firma BANKNET (www.banknet.pl) . Przedsiębiorstwo to od kilku lat z powodzeniem pomaga swoim klientom znaleźć odpowiednią pożyczkę. Żeby skorzystać z pożyczki pod zastaw wystarczy skontaktować się z nimi za pośrednictwem przygotowanego formularza lub przez telefon.

Mała uwaga dla wszystkich korzystających z prywatnych pożyczek jest taka, żeby dokładnie zapoznawali się z podpisywanymi umowami i na czas spłacali zadłużenie. To zapewni bezproblemowość przebiegu transakcji.

Najnowsza ciekawa oferta na :

pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości

 

Jeśli ktoś pilnie potrzebuje większej kwoty pieniędzy a nie może ich uzyskać w banku, to powinien

pole,ziemia
fot. nieużytki

skorzystać z propozycji szybkiej pożyczki prywatnej. Grupa niezależnych, indywidualnych inwestorów proponuje pożyczkę pod zastaw mieszkań, domów, czy działek rolnych albo budowlanych. Do największych zalet można zaliczyć brak sprawdzania baz dłużników oraz brak wymagania jakichkolwiek zaświadczeń – o zarobkach czy niezaleganiach z ZUS i US. Wystarczy tylko posiadać zabezpieczenie o odpowiedniej wartości i już można cieszyć się dodatkowymi funduszami. Preferencyjne oprocentowanie stosowane jest przy zabezpieczeniu pożyczki ziemią rolną. Wszelkie transakcje dla bezpieczeństwa odbywają się za pośrednictwem notariuszy.

Gdzie w Szczecinie można pożyczyć pieniądze pod zastaw nieruchomości ? Jest wiele firm, jednak w tym miejscu chciałbym zaproponować firmę : https://pozyczkipodzastaw.szczecin.pl/

One thought on “Szczecin i Zachodniopomorskie – kredyty i pożyczki pod zastaw samochodów i nieruchomości”

  • Mariolka

    Stoję przed decyzją zaciągnięcia pożyczki pod zastaw nieruchomości. Mam dom jednorodzinny. Potrzebuję pożyczyć na rozwój firmy 250 tys złotych. Niestety banki jakie obeszłam nie udzieliły mi takiego kredytu.
    Szukam bezpiecznej firmy, która na jasnych zasadach udzieli mi takiej pożyczki. Gdzie znajdę sprawdzoną, bezpieczną firmę pożyczkową, która działa w pełni legalnie?
    Czy ktoś korzystał z powyższej firmy i wszystko udało się załatwić pozytywnie do samego końca ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*