Boks to jedna z moich największych życiowych pasji. Kiedyś jeździłem na wszystkie gale w Polsce i wiele imprez bokserskich w całej europie. Teraz trochę mi przeszło, ale dalej wiem jak załatwić tanie bilety na boks lub nawet darmowe wejściówki na najlepsze nawet gale bokserskie.

Niedługo zbliża się Polska gala stulecia, czyli walka pomiędzy Tomaszem Adamkiem, a Andrzejem Gołotą i oczywiście moi koledzy chcą żebym ich wkręcił na ten wyśmienity boks (Boxing.pl). Ja mam jeszcze sporo znajomości w światku bokserskim i wiem, że jeśli wykonam kilka telefonów to na pewno ktoś mi wyświadczy przysługę i będziemy mogli obejrzeć boks na żywo. Nie wiem jeszcze konkretnie czy beda to tanie bilety czy akredytacje dziennikarskie, ale liczę, że i tak uda mi się na tą galę dostać razem z kumplami.

Zawsze do tej pory udawało mi się wkręcić na dobry boks i tym razem tez powinienem stanąc na wysokości zadania i pojechać to obejrzeć. Dodatkowo załatwimy jeszcze nocleg żeby nie trzeba było od razu po gali wracać bo ten boks na pewno przeciągnie się do późna w nocy,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*