W zeszłym roku pierwszy raz w życiu wybrałem się na wyścig F1. Pojechałem z kolegą do Budapesztu, aby dopingować razem z tysiącami innych Polaków, naszego rodaka Roberta Kubicę. Napatrzyłem się przy okazji na tych, którzy próbowali różnych sposobów, aby zdobyć tanie bilety na tor F1.

Atmosfera na torze hungaroring była po prostu cudowna i na pewno nie zapomnę nigdy tego przeżycia. To był mój pierwszy raz, gdy miałem okazję zobaczyc jak wygląda na żywo tor F1 i nie zawiodłem się ani trochę. Co prawda Robert Kubica, który był wtedy mocno na fali nie zajął jakiegoś rewelacyjnego miejsca bo startując z czwartej pozycji dojechał tylko na ósmym miejscu, ale mnie to kompletnie nie zraziło i cieszyłem się z tego jednego zdobytego punktu jak dzieciak. Wyścigi F1 to naprawdę pasjonująca sprawa, ale generalnie nie ma co za często na nie jeździć. Mi wystarczyło pojechać raz i nie pojadę tak szybko znowu.

Po pierwsze to ogromny wydatek bo bilety na F1 nie są tanie, a po drugie to tak naprawdę siedząc na trybunach nie bardzo wiemy co się na torze dzieje jeśli chodzi o aktualne pozycje zawodników. Oglądając F1 w telewizji wiemy na bieżąco i otrzymujemy także cały czas informacje od komentatorów. Wracając do wyjazdu to napatrzyłem się tam na najpiekniejsze auta, samochody, które kosztują ogromne pieniądze. Uwielbiam takie podróże.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*