Uwielbiam podróżować i jeździć gdzie sie tylko da. Razem z moją żoną każdy wolny czas spędzamy po za domem i jeździmy na wycieczki. Nie jesteśmy specjalnie zamożni dlatego zawsze wyszukujemy tanie podróże i bilety na wycieczki. Nie trzeba być wcale bogatym żeby miło spędzać czas i wypoczywać podróżując po Polsce i po świecie. Byliśmy już w takich miejscach jak Paryż, Budapeszt, Amsterdam.

Nie jest nam także obcy Egipt czy Teneryfa. nasze podróże to także polskie góry oraz morze. Staramy się conajmniej dwa razy do roku wybrać w podróż w góry i tam chodzimy po szlakach i to najcześciej tych trudnych po których rzadko kto chodzi. Podróże to nasza pasja i nie możemy się obyć bez naszych ulubionych wyjazdów i wycieczek. Nawet, gdy nie mamy pieniądzy i nie stać nas na tanie bilety to wsiadamy na rowery i jedziemy do lasu na dłuższe wycieczki rowerowe.

Chcemy także , aby podróże sprawiały przyjemność naszym dzieciom i je także zarażamy tą pasją. One już się przyzwyczaiły i razem z nami podróżują i chodza po górach. Córeczka ma dopiero półtorej roku, ale już zwiedziała kawałek świata i była nawet na innym kontynencie. Od małego lata z nami samolotem i nie boi się podróżować. Kąpiel w oceanie też nie jest dla niej straszna. ostatnio wypożyczyliśmy sobie sportowy samochód cabrio na Teneryfie i razem z nią zwiedzaliśmy wyspę z otwartym dachem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*