Możemy być pewni, że w sytuacjach, kiedy to zbraknie nam gotówki banki przywitają nas z otwartymi ramionami. Rzecz jasna dobrze byłoby mieć w tej sytuacji dobrą historię kredytową, gdyż wszelkiego rodzaju pożyczki bez zaświadczeń nie należą do najbardziej korzystnych wynalazków.

Zakładam jednak, że nasza historia kredytowa jest bez skazy, wobec tego większość banków będzie się ubiegała o to, byśmy właśnie u nich zaciągnęli opisywany kredyt. Nie ma się za bardzo co dziwić takiemu obrazowi, gdyż każdy kolejny klient to oczywiście dodatkowy zysk dla tegoż konkretnego banku. Banki zarabiają ogromne pieniądze chociażby na tym, że na kredyty nakładana jest nie mała wcale prowizja.  Wobec tego starają się one przyciągnąć klienta na wszelkie  możliwe sposoby.

Dodawana karta kredytowa do zaciąganego kredytu nie jest już czymś nowym. W tym przypadku polecałbym jednak uważać, gdyż dodatkowy plastik w portfelu może okazać się naprawdę bardzo kuszący. Nie od dziś wiadomo, że pieniądze wydać można bardzo łatwo, dużo gorzej jest jednak w sytuacjach, kiedy to przychodzi do spłaty czy też konieczności oszczędzenia jakiejś gotówki. Wobec tego zamiast krótkotrwałego planowania, powinniśmy nauczyć się myśleć perspektywistycznie. W ten sposób na pewno będziemy mogli uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*