Praca. Jak znaleźć pracę. > Uncategorized

Archive for the Uncategorized Category

Dotacje unijne

Posted on March 4, 2010 by

Dzięki akcesji Polski do wspólnoty Unii Europejskiej, zyskaliśmy wiele nowych możliwości. Jedna z nich jest możliwość skorzystania z takich dobrodziejstw jak dotacje unijne.

Continue Reading

Muzyka rock w podróży

Posted on November 25, 2009 by

Pisałem już wcześniej, że lubię podróże. Jeżdżę często zarówno moim samochodem po europie oraz pociągami lub nawet samolotami. Jednak to co naprawdę lubię podczas moich podróży to muzyka , a dokładnie melodyjny i klasyczny rock. Jestem uzależniony od fajnych dźwięków gitarowych i włąśnie rock daje mi największą przyjemność ze słuchania muzyki.

Continue Reading

Opisy gg w podróży

Posted on November 6, 2009 by

Zamiast oglądania filmu w podróży, czy też oglądania muzyki, polecam czasami rozegranie partyjki w jakąś grę na komputerze. Warto napisac tez o tym i zmienić sobie opisy gg. Będzie to pewien sposób na urozmaicenie spędzania wolnych chwil.

Continue Reading

Filmy erotyczne dla podróżnika

Posted on August 13, 2009 by

Prowadzę różne ciekawe blogi. Mam ich chyba już ze trzy i na każdym staram się pisać coś ciekawego. Jeden z nich to taki blog erotyczny. Lubię go chyba najbardziej bo wrzucam takie fajne filmy dla dorosłych. Są to praktycznie filmy erotyczne dla każdego podróżnika, ale staram się nie wrzucać byle czego tylko takie naprawdę fajne.

Continue Reading

Imprezy w hotelu podczas podróży

Posted on July 25, 2009 by

Pisałem już , że uwielbiam podróżować i takie życie w hotelach oraz ciągle w drodze. Nie ma dla mnie znaczenia czy wybieram się w podróż samochodem, czy jadę samochodem, czy też lecę daleko samolotem. Po prostu kocham wejść do hotelu z dala od domu i pobyć tam jakiś czas samemu. Jednak najbardziej lubię załapać się […]

Continue Reading